خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

خرید فالوور ایرانی و واقعی اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

فالوور واقعی ایرانی را عموما تنها از ۲ راه می توان انجام داد .

  1. تبلیغ در پیج ها
    برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام ، یکی از راه ها ، تبلیغ در اینستاگرام می باشد که عموما این روش خیلی برای افزایش فالوور به دلیل زیاد بون هزینه آن مناسب نیست . از این روش عموما تنها برای شناساندن یک برند استفاده می شود .
  2. افزایش فالوور ایرانی و واقعی به روش فالو و آنفالو
    روش دوم و بهتر برای افزایش فالوور ایرانی ، روش افزایش فالوور واقعی و فعال ایرانی به وسیله ربات اینستاگرام یا همان روش فالو و آنفالو است . در این روش شما با قرار دادن پیج خود در ربات اینستاگرام ، این ربات از سمت پیج شما اقدام به فالو کردن دیگران می کند . و تقریبا ۳ پست از آنها را نیز لایک می کند . با این کار توجه آن فرد به سمت پیج شما جذب می شود و به پیج شما سر می زند و امکان فالو کردن پیج شما توسط آن فرد تقریبا ۳۳% می باشد . یعنی به ازای هر ۳ نفر ، یک نفر پیج شما را فالو می کنند .

لابد تا به حال زیاد با این صحنه مواجه شده اید که زمانی که پیج اینستاگرام خود را باز می کنید ، تعداد درخواست هایی از سمت افرادی می بینید که حتی ممکن است پست های شما را نیز لایک کرده باشند . مطمئن هستم که به پیج آن فرد یا شرکت سری زده اید و از پست آن پیج دیدن و لایک کرده اید . و یا احتمالا آن فرد را فالو هم کرده باشید . این همان الگوریتم اساسی افزایش فالوور به روش ربات اینستاگرام و روش فالو و آنفالو می باشد .

چرا دستی نمی توان روش فالو و آنفالو را انجام داد؟

به هیچ عنوان دستی این کار را انجام ندهید!

اینستاگرام بسیار باهوش است و الگوریتم آن کاملا می تواند تشخیص دهد که شما در حال فالو کردن بی رویه و بدون لزوم هستید ، زمانی که قوانین را رعایت نکنید . در صورتی که بخواهید دستی اقدام به فالو کردن بقیه کنید ، شما پشت سر هم این کار را انجام می دهید حال آنکه ربات تنها هر یک دقیقه یک بار این کار را انجام می دهد . این افزایش زمان بین هر ۲ عمل فالو ، باعث طبیعی جلوه دادن این کار می شود .

چه ربات اینستاگرامی در ایران این کار را هوشمندانه انجام می دهد ؟

درست است که ربات هوشمند می تواند کار شما را بدون عیب و نقص انجام دهد و موجب پیشرفت پیج شما شود ، ولی از آن طرف اگر ربات اینستاگرام هوشمند نباشد می تواند پیج شما را حذف کند! از طرفی نباید به هر سایتی که ربات اینستاگرام دارد اعتماد کرد و رمز اینستاگرام را در آن وارد نمود . زیرا هنوز امتحان خود را پس نداده اند و تازه کار هستند .

اما ربات افزایش فالوور پنل ممبر کاملا هوشمندانه طراحی شده است . و با الگوریتم بسیار پیچیده خود ، خود را کاملا به شکل یک انسان برای اینستاگرام نمایش میدهد .

با استفاده از این ربات شما میتوانید با وارد کردن دو پیج هدف ( پیجی که قرار است فالوورهای آن پیج مورد هدف قرار گیرند ) ، که باید پیجی باشد که میدانید فالوورهای آن پیج بیشتر به درد شما خواهند خورد .

سپس این ربات به فالو کردن این افراد می پردازد و شما می توانید از افزایش فالوور خود لذت ببرید .

اگر عضو سایت هستید بر روی ورود به پنل و در صورتی که عضو نیستید روی ثبت نام در پنل بزنید


برچسب ها: